Pondělí, Prosinec 10

Kvalifikace – SDH

Kvalifikovaní závodníci na Mistrovství České republiky v požárním sportu v disciplíně výstup na cvičnou věž – jednotlivci muži a ženy

Kvalifikovalo se 11 nejlepších závodníků z kvalifikačních závodů a dále pět závodníků  s udělenou divokou kartou Ústřední odborné rady hasičských soutěží.

Ženy:

Markéta Marková – Dolní Černá
Petra Chovancová – Horní Lideč
Martina Pekrová – Alojzov
Šárka Jiroušová – Poniklá
Jana Dipoldová – Česká Bělá
Veronika Krpcová – Oprechtice
Kamila Bartošková – Horní Cerekev
Karolína Witoszová – Karviná – Hranice
Lucie Tůmová – Malechov
Dominika Caltová – Chválenice
Vanda Jiříkovská – Brno – Sport
Barbora Šubrtová – Velichovky
Lucie Pohanková – Písková Lhota
Dominika Jiráková – Střezimíř
Kateřina Škvorová – Všechlapy
Gabriela Szendreiová – Dobrá

Muži:

Marcel Dal – Český Těšín – Mosty
Daniel Klvaňa – Oznice
Jakub Kasal – Dobrá
Marek Peštál – Budíkovice
Dominik Mašek – Ruda
Vojtěch Klenka – Brloh
Martin Lidmila – Zbožnov
Dominik Soukup – Žebnice
Matouš Hrdina – Lukavice
Petr Vašulka – Mistřín
Lukáš Kroupa – Kvasiny B
Lukáš Richter – Mlékosrby
Dominik Chalupa – Lavičky
Jiří Škodný – Morašice
Richard Svačina – Michálkovice
Filip Pácal – Starý Bohumín

 

Kvalifikovaní závodníci na Mistrovství České republiky profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu v disciplíně běh na 100 metrů s překážkami – jednotlivci muži a ženy

Kvalifikovalo se 11 nejlepších závodníků a závodnic z kvalifikačních závodů a dále pět závodníků  s udělenou divokou kartou Ústřední odborné rady hasičských soutěží.

Ženy:

Kateřina Vébrová – Úněšov
Nikola Polová – Litovany
Klára Hulínská – Kvasejovice
Gabriela Szendreiová – Dobrá
Lucie Macháňová – Topolany
Kamila Krejčí – Morkovice
Daniela Švábová – Kamenec
Anežka Švrčková – Raškovice
Kateřina Škvorová – Všechlapy
Natálie Langerová – Hajnice
Natálie Presslová – Klenová
Lucie Stiburková – Tvrdonice
Petra Kaplanová – Slepotice
Simona Krampotová – Semetín
Andrea Škultetyová – Skalice
Marie Anna Pkatzková – Mistřín

Muži:

Lukáš Kroupa – Kvasiny B
Miroslav Mareček – Bílá Třemešná
Patrik Linhart – Hajnice
Lukáš Lesák – Býškovice
Radim Knotek – Střezimíř
Prokop Kasal – Dobrá
Martin Kučera – Bořitov
Štěpán Čech – Sychotín
Michal Gierlowski – Tuř
Dominik Bělský – Krouna
Tomáš Žurovec – Frýdek
Michal Špaček – Štěměchy
Dominik Ševčík – Topolany
Petr Kováč – Petrovice u Blanska
Martin Králík – Šošůvka
Jiří Plíhal – Petrovice u Blanska

 

Kvalifikovaní závodníci na Mistrovství České republiky profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu v disciplíně výstup na cvičnou věž – jednotlivci dorostenci a dorostenky

Kvalifikovalo se 8 nejlepších závodníků a závodnic v každé věkové kategorii z kvalifikačních závodů.

Mladší dorostenci:

Ondřej Adámek – Ostrava – Michálkovice
Lukáš Flégr – Skuteč
Jakub Mikulík – Býškovice
Zdeněk Sazeček – Vědomice
Jiří Dobrovolný – Lhotky Sport
Zdeněk Novák – Starý Lískovec Sport
Adam Šíp – Duchcov
Mikuláš Sedlák – Lhotky Sport

Střední dorostenci:

Lukáš Bubeníček – Skuteč
Jan Šváb – Dobřany
Jan Nový – Horní Bělá
Jiří Červinka – Moravský Beroun
Adam Baletka – Oznice
Maxim Rokosz – Michálkovice
Martin Holčák – Oznice
Matyáš Lefner – Ostrava – Nová Ves

Starší dorostenci:

Jiří Volejník – Brloh
Dominik Ševčík – Topolany
Radim Knotek – Střezimíř
Petr Zetek – Úvaly
Patrik Linhart – Hajnice
Lukáš Míka – Jetřichovec
Prokop Kasal – Dobrá
Martin Králík – Šošůvka

Mladší dorostenky:

Valentýna Homolková – Písková Lhota
Karolína Lefnerová – Ostrava – Nová Ves
Eliška Němečková – Písková Lhota
Klára Fabiánová – Tuhaň
Barbora Kotasová – Raškovice
Izabela Jurenková – Havířov – město
Natálie Podrazilová – Morkovice
Natálie Veselá – Tuhaň

Střední dorostenky:

Kateřina Borovičková – Morkovice
Štěpánka Horská – Žlutice
Monika Šmídová – Hostinné
Lucie Pomahačová – Kvasejovice
Lenka Nováková – Písková Lhota
Apolena Kasalová – Dobrá
Tereza Slezáková – Skuteč
Zuzana Šafrová – Úněšov

Starší dorostenky:

Klára Hulínská – Kvasejovice
Lucie Macháňová – Topolany
Kamila Krejčí – Morkovice
Kateřina Vébrová – Úněšov
Tereza Opavová – Křešice
Michaela Charvátová – Starý Lískovec Sport
Anežka Švrčková – Raškovice
Karolína Rozsypalová – Pravčice